ROK SZKOLNY 2017/2018

Dyrektor szkoły-mgr Lucyna Grażyna Brodowska

społeczny zastępca dyr.-Jadwiga Banach


I etap edukacyjny

Danuta Malińska- oddział przedszkolny

Iwona Czernialis -edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl.I

Jadwiga Banach  -edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl.II, III, świetlica

Jadwiga Barżykowska-edukacja wczesnoszkolna kl III, świetlica

Dorota Popławska – język angielski kl. O- III


II etap edukacyjny

Lucyna Grażyna Brodowska -matematyka kl. IV- V

Marta Niećkowska -matematyka kl.VI-VII

Emilia Wiśniewska – język polski , historia kl.

Jan Bogdan Archacki- przyroda , technika, w-f, wychowawca kl. VI-VII

Katarzyna Konopka- informatyka kl.IV-VII, biblioteka, rewalidacja, logopedia, wychowawca kl. IV-V

Dorota Popławska – język angielski kl.IV-VII

Marzanna Laszkowska – muzyka, plastyka kl. IV-VII

Piotr Muzyro- religia kl. O-VII

Ola Sadowska -rewalidacja, świetlica

Małgorzata Borzymowska- geografia

Olga Zabielska -biologia

Stanisław Rogiński- fizyka

Elżbieta Walas- chemia, wychowanie do życia w rodzinie

Marlena Glińska – doradztwo zawodowe

Dyrektor szkoły 2016/2017

mgr Lucyna Grażyna Brodowska

Kadra Pedagogiczna

-Lucyna Grażyna Brodowska dyrektor , matematyka -Jadwiga  Banach społeczny zastępca dyrektora , edukacja wczesnoszkolna- klasa -I, muzyka, plastyka -Małgorzat Rąg oddział przedszkolny -Jadwiga Barżykowska edukacja wczesnoszkolna/klasa II i III, świetlica – Bogdan Archacki przyroda, technika , wychowanie fizyczne ,wychowawstwo  VI -Emilia Wiśniewska język polski, historia, wychowawstwo klasa Iv-V – Dorota Popławska język  angielski, świetlica -ks.Wojciech Pojawa religia klasy IV-VI -Beata Zapolska religia klasy I-III, odział przedszkolny -Katarzyna Konopka zajęcia komputerowe, biblioteka, rewalidacja, edukacja wczesnoszkolna klasa-II -Ola Sadowska oddział przedszkolny, rewalidacja

Dyrektor szkoły 2015/2016 mgr Lucyna Grażyna Brodowska

Kadra Pedagogiczna

-Lucyna Grażyna Brodowska dyrektor , matematyka -Jadwiga  Banach społeczny zastępca dyrektora , edukacja wczesnoszkolna- klasa -iII, muzyka, plastyka, wychowawca klasa VI -Małgorzat Rąg oddział przedszkolny -Jadwiga Barżykowska edukacja wczesnoszkolna/klasa I, świetlica -Iwona Czernialis edukacja wczesnoszkolna klasy -II/III – Bogdan Archacki przyroda, technika , wychowanie fizyczne ,wychowawstwo  IV-V -Emilia Wiśniewska język polski, historia, – Dorota Popławska język  angielski, -Adam Jakacki religia klasy II,III, IV-VI -Beata Zapolska religia klasy I, odział przedszkolny -Katarzyna Konopka zajęcia komputerowe, biblioteka, rewalidacja,