ROK SZKOLNY 2020/2021

Pedagog szkolny: Małgorzata Rąg

godziny pracy:

PONIEDZIAŁEK 7.30-8.30 WTOREK 11.50-12.50 ŚRODA 12.20-13.20 CZWARTEK 7.30-8.30 PIĄTEK 7.30-8,30

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Corocznie, 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie.
Dzień ustanowiony został przez przedstawicieli państw członkowskich Organizacji Narodów Zjednoczonych 21 stycznia 2008 roku. Jego głównym przesłaniem jest podnoszenie świadomości społeczeństwa o problemach osób zmagających się z tym schorzeniem.

Symbolem solidarności z „autystami” jest kolor niebieski. A czym jest autyzm?

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Harmonogram telefonicznych konsultacji ze specjalistami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piszu, przeznaczonych dla rodziców, nauczycieli i uczniów, do końca lutego przedstawia się następująco:

-każdy wtorek W GODZ. 12-17 konsultacje psychologiczne w ramach Punktu Konsultacyjnego;

– pozostałe dni tygodnia W GODZ. 9 – 13 możliwość rozmowy z

psychologiem, pedagogiem, doradcą zawodowym i logopedą; przy czym, ze względu na przedpołudniowe godziny konsultacji,  jest możliwe (jeśli zajdzie taka potrzeba) umówienie się na dogodny termin pełnej konsultacji.

Przypominam jednocześnie, że PPP-P w Piszu nadal pracuje stacjonarnie, prowadząc diagnozę i indywidualną terapię psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną oraz diagnozę w zakresie doradztwa zawodowego.

______________________________________________________________________________

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Piszu informuje, iż  do 15 stycznia  w godzinach 9:00-13:00 jest możliwość skorzystania przez rodziców i uczniów z konsultacji telefonicznych z psychologiem, pedagogiem, doradcą zawodowym oraz logopedą. 

Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna  tel. 87 42 32 404

12-200 Pisz 

ul. Warszawska 5 

____________________________________________________________________________

 List Rzecznika Praw Dziecka dotyczący całodobowego Dziecięcego Telefonu Zaufania (800 12 12 12) i czatu internetowego dedykowanego dzieciom.

______________________________________________________________________________

W ramach realizacji programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań, przy współpracy z Komisariatem Policji w Białej Piskiej, przekazujemy Państwu spot profilaktyczny o tematyce zwiazanej z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży.

______________________________________________________________________________

Zmiana wielkości czcionki
Wysoki kontrast